FAQ
(odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania)

1. Jak dbać o bieliznę?

Zarówno bieliznę jak i dodatki należy prać ręcznie, maksymalnie w 30 °C, z użyciem delikatnego detergentu. Nie należy ich suszyć na kaloryferze, mocno wyciskać, ani prać w pralce. Najlepiej suszyć w pozycji leżącej, po uprzednim wyprostowaniu wszystkich paseczków. Wysuszoną bieliznę najlepiej przechowywać w pudełku.

2. Jak jest pakowana bielizna?

Zarówno bielizna jak i wszystkie dodatki pakowane są w ozdobne pudełka.

3. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Wszystkie modele bielizny oraz dodatki są szyte na zamówienie. Czas oczekiwania jest zależny od aktualnej liczny zamówień, zwykle to 5 - 10 dni roboczych + czas dostawy. W przypadku wprowadzenia zmian w produktach czas ten może zostać wydłużony do 15 dni roboczych + czas dostawy.

4. Jakie są możliwości odbioru zamówień?

Zamówienia wysyłane są za pomocą paczkomatów InPost, kuriera krajowego lub zagranicznego. Istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy.

5. Czy istnieje możliwość wysyłki zagranicznej?

Tak, istnieje możliwość wysyłki za granicę kurierem.

6. Czy istnieje możliwość zakupu karty podarunkowej?

Tak, jak najbardziej. Vouchery można zakupić na stronie internetowej w zakładce Sklep "VOUCHERS". Vouchery przygotowane są na kwoty 50-600 zł oraz wysyłane w formie pliku PDF lub w tradycyjnej formie.

7. Co mam zrobić jeśli nie znam wymiarów, a chciałbym zakupić bieliznę jako prezent niespodzianka?

Bieliznę szyję również na standardowe rozmiary. W formularzu umieszczonym przy konkretnym produkcie należy zaznaczyć typowy rozmiar, jaki nosi osoba, której chcesz sprawić prezent. Przykłady:

a) rozmiar biustonosza 75B - w formularzu należy wybrać miseczkę B, obwód w biuście - inne, obwód pod biustem 75,

b) rozmiar majtek M - w formularzu należy wybrać rozmiar majtek M,

c) dodatki - w formularzu należy zaznaczyć rozmiar, taki w jakim zwykle dana osoba kupuje odzież np. S.

Wszystkie oferowane w sklepie produkty posiadają regulatory, dzięki czemu bielizna zostanie dopasowana idealnie. Innym rozwiązaniem może być zakup Vouchera i podarowanie go bliskiej Ci osobie.