czerwona koronkowa bieliznaczerwona koronkowa bieliznaczerwona bielizna damskaczerwona miękka bieliznaczerwony komplet bieliznyjasnoróżowa bieliznamiękka damska bieliznaróżowa bieliznaróżowy komplet bieliznyseksowny komplet bielizny damskiejseksowna bielizna damskadelikatna bielizna damskaczarna bielizna koronkowazmysłowa bielizna
Komplet bielizny DALIA second
299.00 zł

Komplet bielizny DALIA second stworzony został aby podkreślić Twoje naturalne piękno. To połączenie szlachetnej, zmysłowej koronki z uwodzicielskimi paseczkami na biust, talię i żebra. Do kompletu dodawany jest harness ALL BODY, który sprawi, że Twoja pewność siebie nabierze innego wymiaru. W tym komplecie z pewnością poczujesz się bardzo seksownie. Obok DALIA second nie sposób przejść obojętnie! Komplet dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, białym, czerwonym i jasnoróżowym. Który wybierasz? A może wszystkie? Kolor elementów metalowych: srebrny.

Na komplet składa się biustonosz i stringi DALIA second oraz harness ALL BODY.

Ramiączka oraz paski zostały wykonane na regulatorach, tak abyś w każdej chwili mogła dopasować komplet do indywidulanych potrzeb.

Wszystkie modele bielizny oraz dodatki są szyte specjalnie dla Ciebie, na zamówienie.